ovoce a zelenina

ovoce a zelenina

 

Na talíři člověka nesmí chybět čerstvá zelenina a ovoce. Pokud máte vlastní zahrádku, jste zachráněni, ale co v zimě? Nezbytnou složku potravy si obstaráte v supermarketu anebo přímo v farmářské prodejně. Obraťte se na společnost Šandera zabývající se zásobováním a rozvozem čerstvé zeleniny i ovoce po Praze a okolí. Svoje služby poskytuje restauracím, hotelům, školkám anebo cateringovým firmám. V roce 2015 byla otevřena maloobchodní farmářská prodejna v Chýni u Prahy, kde si nakoupíte čerstvé produkty libovolně.

Služby Šandera v plném proudu

Nákup ovoce a zeleniny v supermarketu slibuje snadnou dostupnost a nízké ceny. Kvalita dováženého zboží však klesá dlouhou přepravou a špatným skladováním. Velkoobchod ovoce a zeleniny Šandera se pyšní Certifikátem Shody, systémem kritických bodů při přijmu, skladování, distribuci ovoce, zeleniny a jiných potravinářských produktů. Služby velkoobchodu Šandera splní náročné požadavky zákazníka ve všech směrech.

Luxusní služby a super ceny

Kdo by odolal nákupu ovoce a zeleniny za velkoobchodní ceny přímo ve skladu firmy? Oceníte také rozvoz 7 dní v týdnu, informace o cenách produktů a zasílání aktuálního ceníku na e-mail. V případě zájmu budete seznámeni s novinkami a slevami zboží. Jistě rádi využijete množstevní anebo hotovostní akce. Spolehněte se na profesionalitu a příjemné vystupování zaměstnanců. Objednávejte kdykoli pomocí záznamu, faxu, e-mailu, osobně anebo telefonicky. Případné stížnosti jsou vyřízeny do hodin, neustále jste v kontaktu s majitelem firmy. Šandera tým je připraven zodpovědět všechny vaše otázky a poradit.

Těšte se na svěží chuť ovoce i zeleniny!

Velkoobchod i farmářská prodejna Šandera klade důraz na čerstvost a svěžest produktů. Kdykoliv během roku počítejte s pestrým přísunem produktů počínaje ovocem, zeleninou a konče čerstvými bylinkami či houbami. Tým Šandera nabízí vlastní produkty a vřelý přístup ke klientovi.

Zdroj foto: shutterstock.com


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno