montérky

Mezi pracovním oblečením patří k nejoblíbenějším a nejznámějším druhům oděvů montérky. Ty se uplatní v mnoha profesích a nejsou používané pouze v zaměstnání, běžně je lidé využívají i při domácích pracích nebo kutilských činnostech. Nabídka montérek je dnes nesmírně bohatá a vybrat si lze z nepřeberného množství střihů, barev a materiálů.

Široké možnosti využití

Montérky jsou nedílnou součástí pracovního vybavení v mnoha povoláních – patří mezi ně zejména stavebnictví a zemědělství, využijí je např. zedníci, opraváři, skladníci, instalatéři, pracovníci autoservisů a spousta dalších. Běžně je lidé nosí i při různých domácích a venkovních činnostech ve volném čase – např. při práci na zahradě, při drobných opravách v domácnosti apod. Díky tomu, že se dají koupit pracovní montérky i s odepínacími rukávy nebo nohavicemi, jsou vhodné i do letního počasí.

Druhy montérek

Pracovní montérky se dají objednat v mnoha různých variantách – většina lidí si sice možná představí pouze jejich klasickou tmavě modrou verzi, dnes už je ale výběr mnohem širší. Koupit si tak můžete např. montérkové kombinézy, dvojdílné pracovní montérky (bundy, vesty, blůzy, kalhoty, kraťasy) nebo oblíbené univerzální montérky 2 v 1 – bundu a kalhoty s odepínatelnými rukávy a nohavicemi, díky čemuž lze udělat z bundy vestu a z dlouhých kalhot ¾ kalhoty nebo kraťasy.

Podle čeho nové montérky vybírat?

Při výběru nových montérek je třeba brát ohled především na to, pro jakou činnost je budete potřebovat. Zatímco pro běžné domácí využití v garáži nebo na zahradě Vám budou stačit i levnější modely, u některých profesí už je třeba myslet i na další funkce. U některých zaměstnání tak využijete např. montérky s reflexními prvky, u jiných je zase třeba zvolit montérky odolné vůči olejům, chemikáliím, žáru, chladu atd. Pokud budete montérky nosit venku v zimě, měli byste vybrat takové, jež jsou zateplené, případně zvolit model, který je nepromokavý, prodyšný a odolný vůči silnému větru. Mnoho pracovníků určitě ocení také montérky se zesílenými koleny a lokty, které je ochrání před zraněním nebo oděrkami.

Tipy na kvalitní montérky:

Pro lepší ilustraci jsme vybrali pár tipů na kvalitní a pohodlné montérky, se kterými budete zaručeně spokojení:

  • montérky DESMAN – pod značkou Desman najdete celou kolekci pohodlných montérek a dalšího pracovního oblečení. Montérky jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru a bavlny, kolekce zahrnuje např. bundy, kalhoty, kombinézy, kraťasy, vesty a další zboží za příznivé ceny – dámské pracovní bundy i kalhoty stojí pouhých 280 Kč. Kombinéza pak například 1 070,- Kč.

montérky DESMAN

  • montérky TAYRA – tyto pracovní oděvy ocení zejména automechanici, pro které jsou montérky Tayra ideální volbou. V nabídce je pracovní bunda, pracovní kalhoty a pracovní kalhoty s laclem. Montérky jsou vyrobeny z bavlny a polyesteru, jsou doplněny o reflexní prvky, a navíc jsou opatřeny impregnací, jež je odolná vůči olejům a vodě.

montérky TAYRA

  • montérky EMERTON – kolekce Emerton zahrnuje široký sortiment pracovních oděvů, v němž nechybějí montérky do letního i zimního počasí. V nabídce jsou pracovní bundy, kalhoty, kraťasy nebo kombinézy, vše vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů. Montérky a pracovní oblečení Emerton jsou určeny nejen pro muže, ale i pro ženy a děti.

montérky EMERTON

Kde si lze montérky všech druhů objednat?

Výše uvedené druhy montérek a spoustu dalších si můžete objednat v internetovém obchodě společnosti TOMIS CZ na adrese www.tomiscz.cz. V e-shopu naleznete velké množství kvalitních pracovních montérek pro nejrůznější využití – ať už máte jakoukoli profesi nebo hledáte jen obyčejné pracovní kalhoty pro domácí využití, zaručeně si vyberete. V nabídce jsou montérky od prověřených značek, jako je Červa, Australian Line, Fridrich a Fridrich a řada dalších. Pro firmy navíc společnost TOMIS CZ nabízí možnost objednat montérky na míru – sami si můžete zvolit jejich barvu a střih, na přání je lze opatřit i logem firmy (v tištěné nebo vyšívané podobě).


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno