orná půda

orná půda

Podnikání v zemědělství s sebou obnáší spoustu starostí a povinností. Byznysmeni hledají způsob, jak si usnadnit, ale přitom zkvalitnit práci. Společnost GEOCENTRUM s.r.o., která nabízí komplexní služby pro zemědělce, přichází s moderním zemědělským softwarem. V následujících řádcích si prozradíme více informací nejen o samotné firmě, ale také o zemědělském softwaru.

Společnost GEOCENTRUM s.r.o. se specializuje na vývoj a prodej softwaru pro zemědělství. Portfolio služeb pokrývá veškeré činnosti zemědělského podniku.

Spolehlivý zemědělský software

Zemědělský software od společnosti GEOCENTRUM s.r.o. nese název GC ÚPRAVY. Slouží k vedení různých zemědělských evidencí, jež jsou žádoucí v této oblasti podnikání. Software je vhodný pro počítačové sítě i jednotlivé počítače. Technologové přizpůsobí systém vašim požadavkům a nárokům. Dostane se vám do rukou něco, co skutečně zužitkujete. Software vyhledává a řeší nájemní vztahy či nákup zemědělské půdy.

Zemědělský software se pyšní širokým uplatněním. Je vhodný v segmentech rostlinné výroby, evidence půdy a také živočišné výroby. Společnost GEOCENTRUM s.r.o. poskytuje svým klientům vedle propracovaného programu také kvalitní podporu a pestrou škálu služeb pro zemědělce. Podpora zahrnuje hned několik činností – hlídání aktuálních legislativních změn a další užitečná rozšíření.

Zemědělské poradenství

Pakliže si nebudete vědět s něčím rady, můžete se obrátit na horkou linku. Firma GEOCENTRUM s.r.o. provozuje hot-line a zemědělské poradenství. Jejím cílem je zajistit maximální spokojenost svých klientů. Odborní zaměstnanci jsou akreditováni u Ministerstva zemědělství jako poradci. V neposlední řadě společnost nabízí školení obsluhy přímo na vašem pracovišti. Zemědělský software i kvalita služeb vám bude nadmíru vyhovovat.

 


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno