zahradní domky pro děti

zahradní domky pro děti

 

Když už klepe jarní počasí na dveře a dny jsou dlouhé, je čas vyrazit ven. Dospělí se věnují práci na zahradě, ale co s dětmi? Pořiďte jim zahradní domek, který je zabaví a rozvine jejich fantazii. Vzpomínáte si na své dětství? Určitě jste své rodiče prosili o pěkný bunkr ve větvích stromů, chatku, srub anebo zahradní domek. Splňte svým dětem sen a dejte se do práce!

Postavit anebo koupit?

Zahradní domek vykouzlí dětem úsměv na rtech za každého počasí. Mohou si v něm hrát, i když venku prší. Zručnější tatínkové, kteří mají přístup ke kvalitnímu dřevu, si zahradní domeček snadno vyrobí.

Ideální materiál pro výrobu je tedy dřevo. Když zapojíte trochu fantazie, přijdete na mnoho variant ozvláštnění. Postavte dětský úkryt na stromě anebo ho spojte prolézačkami. V jeho blízkosti umístěte pískoviště, klouzačky, bazének a jiný zábavný sortiment.

Dřevěný anebo plastový dětský hrad!

Pokud nemáte čas a chybí vás šikovnost, jednoduše si tento příjemný komponent zahrady objednejte. Český trh nabízí nejrůznější velikosti, tvary a materiály zahradních domků. Klíčovým parametrem je kvalita a nezávadnost materiálu. Domky musejí čelit povětrnostním vlivům, dešti, sněhu, vlhkosti a možným nárazům při hře. Myslete na stabilitu a pevnost.

Nedobytná pevnost pro děti

Všechny zmiňované parametry slibují zahradní domky dřevěné a navíc vypadají nádherně. Do rozkvetlého prostranství se stromy a záhony se dokonale hodí. Dřevo musí být ošetřeno nátěrem, aby lépe odolávalo výkyvům počasí. Jen tak bude dlouho sloužit. Další variantou je plastové provedení. Nabízí se v mnoha pestrých barvách a skvěle se udržuje. Jedinou nevýhodou je nízká životnost a malý prostor. Plastové zahradní domky jsou určeny spíše pro menší děti. Plechový hrad potěší svou dlouhou životností a nulovou údržbou. A jeho další výhoda? Jakmile děti dorostou, poslouží jako sklad na zahradní nářadí, sekačku anebo kola.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno