bylinky intra

bylinky intra

Využijte léčivé síly bylinek Intra. Jedinečná receptura přípravku Intra se nemění již od roku 1992. Třiadvacet přesně vyvážených výtažků spolu působí velmi účinně a pomáhá posilovat osm soustav lidského organismu a udržovat je v rovnováze.

Intra je přírodní bylinná směs pro každodenní použití, působí na jednotlivé systémy organizmu, posiluje je a uvádí do rovnováhy. Uživatelé Intry se bez nadsázky cítí lépe, šťastněji a plni energie. „Účinky Intry jsem pocítila poměrně brzy, přestala jsem trpět únavou. Často mě bolela hlava, což díky Intře také ustalo. Jsem nadšená a doporučuji všem svým blízkým,“ uvádí jedna ze spokojených spokojená zákaznic. Další zákazník potvrzuje pozitivní účinky a přidává další reference: „Intru mi doporučil kamarád, vyzkoušel jsem a jsem spokojen. Jen je třeba dbát na to, aby se užíval pravidelně a dlouhodobě.“

Intra je vhodná pro zdravé jedince jako prevence, pro nemocné jako podpora léčby. Je výborná pro sportovce jako doplněk při zvýšené fyzické zátěži. „Intra získala od mezinárodního Olympijského výboru osvědčení o bezpečnosti používání pro sportovce, jelikož neobsahuje steroidy ani stimulující látky,“ uvádí Zdena Kaletová, jedna z předních distributorek produktů Lifestyles. Dále ji mohou užívat děti od tří let, těhotné ženy i kojící matky. Je k dispozici ve formě sirupu nebo kapslí.

Síla synergie

Kombinace bylinek byla vybrána na základě pečlivého výběru. Poměr výtažků jednotlivých bylin je přesně vyvážený. „Bylinkářská praxe, staré čínské receptáře a dlouholeté vědecké výzkumy byly základem při vzniku Intry. Pěstování bylinek, jejich sběr i zpracování probíhá pod pečlivým dohledem. Tyto rostliny obsahují takzvané adaptogeny, které zvětšují odolnost organizmu proti nežádoucím vlivům a eliminují působení biologických, chemických a fyzikálních zátěží,“ říká Zdena Kaletová.

Značkový přípravek Intra je bohatým zdrojem antioxidantů, flavonoidů, ligninů, polysacharidů a dalších živin důležitých pro naše zdraví. „Klíčem k účinnosti přípravku Intra je synergické působení látek získaných z jednotlivých bylinných výtažků – přínos je pak větší, než by měla kterákoliv přísada sama o sobě,“ doplňuje Zdena Kaletová.

Kontakt:

Samuel a Zdena Kaletovi

Náměstí 483, 340 22 Nýrsko

telefon: (+420) 378 40 10 48

mobil: (+420) 602 230 645

e-mail: kontakt@intra-info.net

Skype: skaleta

ICQ: 367522141

Web: www.bylinky-intra.net/kontakt.html

Zdroj: RETEL GROUP s.r.o.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno