Jak si poradit se zahradní oslavou?

Zahradu máte krásnou a kromě pěstování ji hodláte využít k uspořádání parádní párty pro vaši rodinu a přátele. Aby vše dopadlo na výbornou, je třeba se připravit a nic nepodcenit. Je to ve své podstatě jednoduché. Jak na to?

Na zázemí záleží nejvíce

Největším nepřítelem zahradních oslav je počasí. I když na začátku může vypadat idylicky, nikdy nevíte, co si na vás příroda nachystá. Z ničeho nic přijde liják a je po oslavě. Aby se tak nestalo, je nutné připravit bytelné zázemí. Ideální jsou párty stany nůžkového typu, které na sebe můžete libovolně napojovat a vytvořit tak jakýkoliv prostor.

Je možné použít také robustnější trubkový stan, který je vhodný pro slavnostnější akce, jako například svatbu. A kde je sehnat? Rozhodně je nemusíte kupovat, po celé ČR funguje například tato půjčovna párty stanu. Stačí si jen vybrat počet, objednat si dokonce můžete i dovoz, montáž a demontáž.

Ceny zahradních párty stanů jsou v případě půjčení nízké, navíc si můžete půjčit i pivní sety na sezení nebo grily. V půjčovně mají i velký gril na sele – překvapte hosty výjimečnou grilovanou pochoutkou.

Důkladná příprava zábavy

Druhým velkým nepřítelem každé oslavy je nuda. Není snad nic horšího, než když hosté jen postávají a „baví se“ při nucené konverzaci. Jako hostitel musíte zvládnout i tento nelehký úkol. Opět to není nic složitého. Jako první můžete uspořádat soutěž v míchání drinků.

Pokud budou na oslavě děti, zapojte je také. Mohou zdobit kelímky a brčka. Inspiraci na recepty najdete zde. Zábavný je také foto koutek. Hosté se při focení seznámí a navíc se budou bavit nad veselými fotografiemi. Čím více různých doplňků do koutku dáte, tím větší zábavu zažijete při prohlížení fotek.

V podvečerních hodinách si zahrajte pantomimu nebo známou hru Aktivity. Když postavíte týmy z mužů a žen proti sobě, bude zábava hodně peprná. A co večer? Nebojte se připravit karaoke.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno