kompostér

Patříte mezi milovníky přírody a chráníte životní prostředí? V tom případě se vám jistě budou hodit kompostéry, které se postarají o chytré využití zbytků z kuchyně. Díky kompostu dopřejete rostlinám na zahradě neocenitelnou péči, protože bohatá úroda je spjata s kvalitou půdy. Myslete dopředu a neházejte zbytky ovoce, zeleniny a jiné přírodní odpady do popelnice.

Konečně správný krok

Pomocí zahradních kompostérů z pevného materiálu najdete pro přírodní zbytky z kuchyně a zahrady dokonalé využití. Po čase z nich vznikne plnohodnotný humus, který je jako stvořený pro hnojení stromů a květin. Přírodní odpad je cennější, než by se mohlo zdát. Pokud zahradu dostatečně nepohnojíte chlévským hnojem, nečekejte žádnou úrodu. Nemáte li k němu přístup, založte si svůj vlastní kompost. Ideálním řešením je zahradní kompostér Puruplast.

Co by se vám hodilo více?

Nabízené produkty mají speciálně navržené systémy otvorů, které se postarají o luxusní rozklad přírodního odpadu. Díky správné cirkulaci vzduchu se zbytky ovoce a zeleniny rozloží v mnohem kratší době. Plastový kompostér nezapáchá na dálku a nepoletují kolem něj houfy hmyzu. Výrobky Puruplast, jsou vytvořeny ze 100 % recyklovaného materiálu, který lze ještě dále zpracovat. Super Air Komposter 400 je kvalitní, odolný vůči vrtochům počasí a nepotřebuje žádnou péči. Snadno se s ním manipuluje. Pomocí násypným a vybíracím otvorům můžete zbytky jednoduše nabírat i ukládat. Kompostér je snadno složitelný, nemá přemrštěné nároky na prostor a šetří vaše peníze. Už nemusíte vyhazovat odpady z kuchyně a zahrady do popelnice.

Na rozměrech záleží

Možná by se vám líbil síťový kompostér, který je variabilní a jeho montáž je raz dva tři. Velikost produktu se dá kdykoliv změnit přidáním další stěny. Síťové stěny vám poslouží i jako síto na kompost a hlínu.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno