dílenské vozíky na nářadí

dílenské vozíky na nářadí

Hledáte neustále po kapsách šroubovák, kleště, smirkový papír nebo hmoždinky, vždy když je jako naschvál rychle potřebujete? Nebo se vám věci válí všude možně po zemi? Není to pouze nepraktické, ale také neefektivní, navíc můžete vy případně někdo další snadněji přijít k úrazu. Jak problém vyřešit? Možná to půjde poměrně snadno. Pořiďte si do dílny či garáže dílenský vozík.

K čemu dílenský vozík

K čemu bude takový vozík dobrý? Uložíte do něj potřebné nářadí a pomůcky, budete je mít neustále po ruce, a navíc ve stále stejném přehledném uspořádání. Ideální je bytelný kovový vozík, který se nepřevrhne, má kolečka opatřená brzdou, snadno se s ním manipuluje a má i uzamykatelné zásuvky.

Na jaké parametry si dát pozor

Parametry dílenských vozíků jsou různé, dejte si s nákupem trochu práci a vyberte si takový, který vám bude vyhovovat jak svou velikostí a kapacitou, tak i vnitřním uspořádáním. Opomenutelné nejsou ani výška a rozměry odkládací plochy. Nemůžete najít vozík, který by vás zcela nadchnul? Nechte si jej vytvořit na přání. Umožní vám to například výrobce POLAK CZ, zabývající se výrobou dílenského nábytku od roku 1994.  Tento nábytek je kvalitní a něco vydrží.

Pohodlná a bezpečná manipulace

dílenský vozíkDílenský vozík se stane vaším pojízdným pracovištěm a brzy nebudete vědět, jak jste se bez něj dříve mohli obejít. Po práci ho „zaparkujete“ do kouta a máte nářadí uklizeno. Vozíky od firmy POLAK mají vše, co od takového kousku dílenského nábytku požadujeme. Stačí si vybrat ten pravý nebo si jej nechat uzpůsobit na míru. Myslí se i na to, aby se zásuvky samy neotvíraly. To je nebezpečné, někdo může přijít k úrazu a vozík by se dokonce mohl převážit. Kolečka jsou pevná, z polypropylenu, vozík se posouvá velmi lehce, přitom je ale stabilní. Otočná brzda koleček je samozřejmostí, stejně jako praktická madla pro posouvání vozíku v prostoru. Ať je prázdný nebo plně naložený, nedá nám manipulace s ním žádnou velkou práci.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno