venkovní dlažba

venkovní dlažba

Přejete si, aby vám venkovní dlažba sloužila po mnoho let? Nezapomeňte jí věnovat patřičnou péči. Ať už si chcete pořídit venkovní dlažbu z kamene, dlaždic anebo z betonu, je nutné ji čistit a zbavovat plevele. Jen tak se stane nadčasovou okrasou domu a zahrady. Pokud se pravidelné péči vyhnete, porušíte její elegantní design. Na dlažbě se objeví drsný povlak, nečistoty, lišejníky, mech a plevel.

Betonové dlaždice vás ohromí moderním vzhledem

Venkovní betonové dlažby od společnosti Presbeton skvěle padnou k rodinným domům, na terasy, balkóny a k bazénům. Setkáte se s nimi na náměstích, chodnících, parkovištích i cyklostezkách. Venkovní provedení betonových dlaždic je opatřeno speciální úpravou. Produkty jsou mrazuvzdorné, ekologické a pyšní se dlouhou životností.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]

Nebojte se experimentovat

Pokud prahnete po originálních tvarech a oku příjemných barvách, nahlédněte do nabídky firmy Presbeton. Uvítáte přírodní vzhled, který dokonale padne do zahrady, parku a na dětská hřiště. Jistě vás osloví klasické i asymetrické tvary. Velké popularitě se těší skladebná a zámková dlažba. Společnost vyrábí také speciální dlažby pro nevidomé, vegetační a drenážní výrobky.

Upravená dlažba? Pořiďte si wapku!

Pokud jste se rozhodli pro betonovou dlažbu, dbejte na to, aby nepohlcovala příliš vlhkosti. Voda se do betonu velmi snadno vsákne a podporuje tak růst lišejníků a mechů. Jestliže se chcete postarat o dokonalý vzhled venkovní dlažby, pravidelně ji ošetřujte vysokotlakým čističem čili wapkou. Čištění wapkou se doporučuje alespoň dvakrát do roka, na jaře a před příchodem zimy. Jen tak vám betonová dlažba zajistí vysoce moderní design.

Plevel nemá nikdo rád

Jakmile spatříte, že vám zámkovou dlažbou proniká plevel, mech či lišejník, vrhněte se na mechanickou úpravu. Komfort práci zajišťuje prostředek proti růstu plevele, který se aplikuje rozprašovačem.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno