Domek pro záhradní nářadí
Zdroj foto: shutterstock.com
Domek pro záhradní nářadí
Zdroj foto: shutterstock.com

Designové trendy na vybavení zahrad se neustále mění. V dřívějších dobách platilo, že čím více staveb na zahradě je, tím lépe. Postupem času se ale trendy měnily a v současnosti má být staveb na zahradě co nejméně a velký důraz je kladen na přirozenou eleganci zahrad, především na floru. K moderním zahradám ale zcela neodmyslitelně patří pergola. A součástí pergol by měla být ještě jedna menší dřevěná stavba. Jaká a proč?

 

Kde skladujete nářadí a zahradní techniku?

Každý majitel rodinného domku se zahradou potřebuje velké množství druhů zahradní techniky a nářadí. Kde skladujete svou sekačku, křovinořez, pilu, nůžky, lopaty, rýče a další nářadí? V garáži, sklepě, v dílně nebo přímo v pergole? Všechny tyto prostory byly zřízeny za zcela jiným účelem, než je skladování zahradní techniky a všude překáží. Zejména na jaře a v létě potřebujete zahradní nářadí neustále a je dobré ho mít po ruce. A přesně to je důvod, proč by se na zahradě měl objevit vedle pergoly ještě jeden přístřešek.

 

Domek na nářadí – efektivní řešení problémů s uskladněním nářadí

Jedna dřevěná stavba navíc, designu zahrad rozhodně neuškodí. Musíte myslet i na to, že zahrady by měly být zařízeny nejen s důrazem na design, ale také na efektivní využívání. A nářaďové domky se rozhodně stanou efektivním vybavením zahrady. Technika a nářadí budou mít své místo a nebudou jinde překážet.

 

Vlastními silami postavit nebo koupit „skládačku“

V podstatě máte 3 možnosti, jak domek na nářadí realizovat. První možností je naplánování a výstavba svépomocí, kdy si sami navrhnete velikost a tvar domku a sami si jej postavíte. Druhou možností je vlastní navrhnutí stavby, ale její provedení necháte na profesionálních truhlářích. Třetí možností je nákup sériově vyráběných domků na nářadí. Stačí si jen vybrat správný druh, objednat a složit z předem připravených dílů.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno