rady a tipy

Hledáte občas odpovědi na otázky, ale nedaří se vám jejich nalezení? Potřebovali byste vedle sebe někoho vševědoucího anebo užitečné rady? Vyzkoušejte online magazín plný rad a návodů! Přečtete si zajímavé informace o zahradě, bylinkách, zdraví, cestování, kráse, lidových moudrostech i bydlení.

Zahrada jako ze škatulky

Máte rádi relaxaci ve vašem domě? Přemýšleli jste o terase anebo zimní zahradě? Investujte do svých tajných představ, ale předtím se informujte o výhodách a nevýhodách jednotlivých produktů a služeb. V každém případě se vám budou hodit rady do zahrady. Dozvíte se, jak pěstovat bylinky za zimním oknem, jak upravit chutně lilek či jak česat ovoce na podzimní zahradě. Také vás trápí slimáci a rádi byste věděli, jak se jich jednou pro vždy zbavit? Zakousněte se do přínosného článku s bezva tipy. Horlivé pěstitele by možná oslovil návod pro založení živého plotu. Vždyť tento způsob ohrazení je elegantní a pyšní se mnoha pozitivy. Milovníci sekání trávníku se musejí smířit s příchodem robotické sekačky. Ještě jste o ní neslyšeli? Přečtěte si více!

Zima nemusí být jen bílá

Také nejste příznivci chladných zimních dnů? Už se nemůžete dočkat rozkvetlé voňavé zahrady? Neklesejte na mysli a přisvojte si, jak v zimě pěstovat bylinky. Pažitka, petrželka, řeřicha, levandule, tymián, meduňka i máta vám provoní byt. Navíc jsou tyto rostlinky zdraví prospěšné a pomohou od mnoha nemocí. Nejenže si z nich připravíte lahodné čaje, okořeníte pokrmy, ale také vám zlepší náladu. Pěstování bylinek není žádná věda. Vždy je nutné dbát na dostatečný příliv světla, tepla a zálivky. Možná jste nevěděli, že je dobré bylinky rosit, jen tak zaručíte prevenci proti škůdcům. Zázračné rostlinky vysejte tak, aby měly kolem sebe přiměřený prostor pro růst. Nikdy nezapomeňte na kvalitní půdu s živinami a hnojení.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno