zahradní domky

zahradní domky

 

Teplé jarní dny jsou spjaty s dětskými radovánkami a prací na zahradě. Díky houpačkám, skluzavkám a pískovišti své ratolesti zabavíte a můžete se v klidu věnovat úpravě záhonů, sečení trávy a stříhání stromků. Kde však uschovat sekačky, zahradní nářadí a nábytek? K tomuto účelu skvěle poslouží dřevěné zahradní domky. Kvalitní dětská hřiště, skluzavky, pískoviště, houpačky a zahradní domky naleznete v e-shopu Českéhřiště.cz.

Skluzavky potěší malé i větší děti

 

Věděli jste, že patří skluzavky Monkey´s Home mezi nejlepší? Pyšní se špičkovou kvalitou, pevností a zárukou 7 let. Svým zbarvením nebijí do očí a jejich barvy neblednou po mnoho let. Nevyžadují speciální údržbu a jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu, který je šetrný k životnímu prostředí. V čem ještě vynikají? Jsou odolné proti mrazu, proto je nemusíte na zimu uklízet. Pokud se rozhodnete pro jejich koupi, navštivte internetový e-shop Skluzavky.cz. Právě zde si můžete ke skluzavce pořídit gumovou podložku tmavě zelené barvy tlumící nárazy při sklouznutí. V letních měsících je možné připojit hadici na přívod vody a prázdninové dobrodružství nebere konce.

Dřevěné zahradní domky mají svůj půvab

 

Přemýšleli jste někdy o pořízení dřevěných zahradních domků? Vždyť jsou tak praktické a skvěle zapadnou do scénáře zahrady. Dřevěné zahradní domky Palmako se vyznačují vysokou kvalitou dřeva, pevnou konstrukcí, pěkným vzhledem, dlouhou životností a snadnou montáží. Jsou k dostání v nejrůznějších cenových hladinách, velikostem a designech. Zahradní domek Ella 8,7 + 10,02 m2 spojuje užitkovou a relaxační stránku. Velké dveře usnadňují přístup do interiéru a přístěnek zajišťuje garážové stání či posezení. Produkt je dodáván jako stavebnice a jeho montáž zvládne každý šikovný muž. Součástí domku však není podlaha ani střešní krytina. Podlaha lze samozřejmě objednat a jako střešní krytinu použít asfaltovou fólii. Podívejte se na kvalitní zahradní domky české výroby, které upoutají cenovou dostupností.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno