Zahradní domky a dětská hřiště za české ceny

zahradní domky

 

Teplé jarní dny jsou spjaty s dětskými radovánkami a prací na zahradě. Díky houpačkám, skluzavkám a pískovišti své ratolesti zabavíte a můžete se v klidu věnovat úpravě záhonů, sečení trávy a stříhání stromků. Kde však uschovat sekačky, zahradní nářadí a nábytek? K tomuto účelu skvěle poslouží dřevěné zahradní domky. Kvalitní dětská hřiště, skluzavky, pískoviště, houpačky a zahradní domky naleznete v e-shopu Českéhřiště.cz.

Skluzavky potěší malé i větší děti

 

Věděli jste, že patří skluzavky Monkey´s Home mezi nejlepší? Pyšní se špičkovou kvalitou, pevností a zárukou 7 let. Svým zbarvením nebijí do očí a jejich barvy neblednou po mnoho let. Nevyžadují speciální údržbu a jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu, který je šetrný k životnímu prostředí. V čem ještě vynikají? Jsou odolné proti mrazu, proto je nemusíte na zimu uklízet. Pokud se rozhodnete pro jejich koupi, navštivte internetový e-shop Skluzavky.cz. Právě zde si můžete ke skluzavce pořídit gumovou podložku tmavě zelené barvy tlumící nárazy při sklouznutí. V letních měsících je možné připojit hadici na přívod vody a prázdninové dobrodružství nebere konce.

Dřevěné zahradní domky mají svůj půvab

 

Přemýšleli jste někdy o pořízení dřevěných zahradních domků? Vždyť jsou tak praktické a skvěle zapadnou do scénáře zahrady. Dřevěné zahradní domky Palmako se vyznačují vysokou kvalitou dřeva, pevnou konstrukcí, pěkným vzhledem, dlouhou životností a snadnou montáží. Jsou k dostání v nejrůznějších cenových hladinách, velikostem a designech. Zahradní domek Ella 8,7 + 10,02 m2 spojuje užitkovou a relaxační stránku. Velké dveře usnadňují přístup do interiéru a přístěnek zajišťuje garážové stání či posezení. Produkt je dodáván jako stavebnice a jeho montáž zvládne každý šikovný muž. Součástí domku však není podlaha ani střešní krytina. Podlaha lze samozřejmě objednat a jako střešní krytinu použít asfaltovou fólii. Podívejte se na kvalitní zahradní domky české výroby, které upoutají cenovou dostupností.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář