zavlažování zahrad a trávníku

zavlažování zahrad a trávníku

Každý správný zahrádkář jistě ví, že úspěch pěkného trávníku a bohaté úrody spočívá v důkladném a pravidelném zavlažování. Člověk má na výběr ze tří možností zavlažování zahrad. Za prvé můžete spoléhat na časté deštivé počasí. Druhou variantou je manuální zalévání. A konečně třetí bezpracnou a moderní metodu nabízejí automatické zavlažovací systémy Hunter instalované firmou Aleš Bula.

Zahrada v rukou specialistů

Zapomeňte na fyzicky a časově náročné manuální zalévání trávníku, záhonů, stromů, skleníku anebo vinic. Spolehněte se na odborníky firmy Aleš Bula a dopřejte rostlinám pravidelný přísun vody. Automatické zavlažovací systémy Hunter jsou naprogramovány tak, aby se staraly o zahradu v každém detailu, dokonce i ve vaší nepřítomnosti. Tahání těžkých konví se stává minulostí. Navíc způsobuje nepřirozenou závlahu, plýtvání vody a hlavně vysoké provozní výdaje spojené s neuváženým dávkováním vody.

Jak funguje automatické zavlažování?

Mezi priority závlahového systému navrženého na profesionální úrovni patří rovnoměrné zavlažování v dobu, kdy ji rostliny skutečně potřebují. Budou tedy zdravější, zelenější a lépe porostou. Správně navržený zavlažovací systém zahrad a trávníku šetří čas a tím i peníze. Oslovením firmy Aleš Bula si zajistíte profesionální návrh, rychlou instalaci, servisní služby a potřebné rady spojené s péčí o automatický zavlažovací systém.

Zavlažujte moderně!

Přemýšlíte, zda se hodí automatické zavlažování i na vaši zahradu? Tento způsob je vhodný do nových i starších zahrad. Celý systém závlahy je umístěn pod zemí, proto není zrovna jednoduché ho správně instalovat. Kontaktujte raději zkušené odborníky na realizace zahrad. I sebemenší chybička při instalaci potrubí anebo elektrického zapojení, může narušit chod celého zavlažovacího systému. Zahrady Aleš Bula nabízejí svým klientům komplexní záruční servis. Mimo jiné zprovozní zavlažovací systém na jaře a postarají se o jeho zazimování.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno