Kotvičník zemní
Zdroj foto: shutterstock.com
Kotvičník zemní
Zdroj foto: shutterstock.com

 

Zatímco o různých španělských muškách a jiných afrodiziacích putuje spíše více mýtů, než je s nimi reálných zkušeností, kotvičník zemní je skutečně osvědčený „borec“ mezi i u nás pěstovanými rostlinkami, pomáhajícími nám s potencí. Kotvičník navíc nejenže dokáže pomoci naší mužnosti, ale ovlivní i dámské libido. Je to totiž léčivka, která pomáhá k dosažení hormonální rovnováhy. U mužů je pokles sexuální energie obvykle způsoben úbytkem testosteronu. Kotvičník jej dokáže zvýšit až o 30 % U žen zas kotvičník zemní dává do optimální rovnováhy hormon estradiol.

Tato skvělá léčivka má pozitivní vliv na náš kardiovaskulární systém, snižuje hladinu cukru v krvi, příznivě ovlivňuje činnost ledvin a snižuje vysoký krevní tlak. Dokáže pomoci k rychlejší proměně cukrů na energii, takže je užitečným při dietách, ale i pokud chcete nabrat svalovou hmot. No a zdraví a krása jsou dalšími veličinami, které hned po hormonech velice významně ovlivňují náš sexuální život. Takže kotvičník zemní je užitečný již podruhé.

Kotvičník si lze vypěstovat a užívat jej jako čaj

Kotvičník zemní je jednoletou rostlinou, kterou lze pěstovat i v našich podmínkách. Je to plazivá rostlinka o délce až jednoho metru. Na pěstování není nijak náročná Drogu si lze nasušit a užívat pak v podobě čaje. Denně se doporučuje vypít až 3/4 l čaje z kotvičníku, který se louhuje až půl hodiny. Užívat by se měl delší dobu, abychom na sobě pozorovali účinky léčivky. Jenomže to není příliš pohodlné. Lze si proto vytvořit tinkturu. Ta se užívá dvakrát denně a jde vlastně o kotvičník namočený v silnějším lihu. Obvykle se doporučuje poměr jeden díl kotvičníku zemního k pěti dílům lihu. Směs se dá do sklenice, pevně se uzavře a nechá se na světle louhovat 14 dnů.

Hotovou tinkturu z kotvičníku zemního si ale lze koupit i jako hotový produkt. Doplněk stravy Kotvičník Forte se chlubí tím, že je nejsilnějším kotvičníkovým přípravkem na trhu. Rostlina je totiž louhovaná v až 80% alkoholu, který rozhodně pro vlastní výluh hned tak nesežene. Přitom výrobek je zcela přírodní a kromě kotvičníku a lihu neobsahuje žádné další přísady.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]

 


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno