venkovní dlažba

venkovní dlažba

Pokud hledáte trendy a přitom cenově dostupné betonové prvky pro vaši zahradu, soukromé a veřejné plochy, měli byste objevit ekologické produkty moravské společnosti Presbeton. Široká nabídka venkovní dlažby předčí vaše představy. Jen si musíte uvědomit, jaký typ a design, je pro váš projekt nejvhodnější. S tím vám zde samozřejmě poradí a dokonce zpracují projekt. Dlažba není jen nutností, ale i dekorací. Záleží na její kvalitě, vzhledu i snadné údržbě.

Venkovní dlažba musí splňovat přesné požadavky

Pestrá nabídka venkovní dlažby vás dovede k přírodnímu odstínu natural v klasických obdélníkových, kulatých a nepravidelných tvarech. Příjemná světlá barva je přirozeným zahradním tónem. Hodí se k bazénu i jako chodník. Její dlouhá životnost je jistě velkorysé plus. Mezi favority patří zámková dlažba. Slouží ke dláždění chodníků a prostor kolem domu, parků a zahrad. Moderní technologie zámkové dlažby zaručuje pevnost, odolnost a hlavně jednoduchý úklid. Skladebné modely jsou k dostání v různých tvarech a velikostech.

Speciální venkovní dlažby nemají konkurenci

Za zmínku stojí i vegetační a drenážní dlažba propojující venkovní prostory s příjezdem k domu. S touto zatravňovací dlažbou lze zpevnit rovnou plochu i svah s mírným skloněním a přitom ho zatravnit. Snadno se pokládá a některé typy dokonce nabízejí drenážní funkci. Je jen na vás, zda mezery mezi dlažebnými tvary vysypete štěrkem anebo necháte zarůst trávou.

Představujeme produkty firmy Pressbeton

Pokud přemýšlíte jak vydláždit terasu, okolí bazénu, kousek zahrady a parku, zvolte plošnou dlažbu. Je vysoce odolná, skvěle se uklízí a udržuje. Společnost Pressbeton z Drahotuš není ve výrobě betonových výrobků žádným nováčkem. Přináší pěkné venkovní dlažby, které jsou mrazuvzdorné s vysokou životností. Vybírat můžete s mnoha tvarovek a barevných pestrých škál. Už nemusíte přemýšlet, kde sehnat nejlepší betonovou architekturu pro vaši zahradu a okolí domu.

Zdroj Foto: presbeton.cz


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno