dřevěná podlaha

 

Atraktivní, útulné, hřejivé a úžasně vypadají, tak těmito výrazy by se dala pojmenovat robustní a přitom spolehlivá dřevěná podlaha Boen Designwood, která se může stát součástí i vašeho domova. Pokud tedy již tušíte, že vaše stávající podlaha již dosluhuje a nebo máte pocit, že by si váš dům zasloužil obměnu právě ve formě nové podlahy, je ten nejvyšší čas na to, abyste poznali podmanivou sílu dřevěné podlahy Boen Designwood.

Třívrstvá dřevěná podlaha s rychlou montáží

Tato třívrstvá dřevěná podlaha Boen Designwood.vás nadchne nejen pro svůj autentický vzhled, nýbrž i pro svou neobvykle jednoduchou montáž. Při instalaci plovoucí podlahy není lehčího způsobu instalace. Desky se totiž dají instalovat velmi jednoduše a bez zbytečných nástrojů. Zřetelné zacvaknutí jednotlivých desek vám vždy dá jasné znamení o tom, že je podlaha správě položena a spojena. Podlaha je rovněž vhodná i k celoplošnému lepení podkladu.

dřevěná podlaha

Osvěžující dekory, které vás nadchnou

Dřevěné podlahy Boen Designwood vám mohou nabídnout sedm atraktivních dekorů dřeva, které vás rozhodně nadchnou. Přirozený vzhled dřeva je u podlahy velmi atraktivní. Pokud navíc uvažujete o podlahovém topení, je pro vás tato dřevěná podlaha, tou správnou volbou. Tuto podlahu lze navíc využít jak v domácnosti, tak i například v komerčních prostorách, kde svou službu rovněž vykoná na výbornou. Údržba podlahy Boen Designwood není rovněž vůbec náročná. Podlaha je navíc velmi odolná vůči jakémukoliv mechanickému poškození či poškrábání. Ultra matný lak, kterým jsou navíc jednotlivé díly podlahy napuštěny, zabraňuje usazování prachu na podlaze, ochrání před špínou a tekutinami, proto podlaha vypadá neustále čistě. Podlaha navíc díky tomuto faktu vypadá tak, jako by byla ze surového dřeva, což milovníci dřeva jistě ocení. Pokud je tedy výměna vaší stávající podlahy na spadnutí,  obraťte se na prověřené odborníky, např. firmu Svět podlah.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno