zázvor

zázvor

Je až neuvěřitelný, jak báječné schopnosti má tento nenápadný kořen zázvoru. Jeho pozitivní účinky na lidský organismus jsou dokázané miliardami lidí po celé planetě zemi. Přečtěte si k čemu všemu je zázvor dobrý a už nemusíte nakupovat drahé přípravky a prášky v lékárně. Pokud na něj nejste alergičtí, máte vyhráno! Čerstvý kořen zázvoru si dnes můžete koupit v každém supermarketu. Exotický původ této rostliny je jistý. Asi největší využití si našel v asijské kuchyni i léčitelství.

Bolest hlavy i kila jsou pryč!

Zázvor se dostal do povědomí lidí především jako lék proti chřipce a nachlazení. V kombinaci s dalšími superpotravinami, jako je med, citrón, máta či limetka, vytváří vražednou kombinaci pro bakterie lidského těla. Strouhaný a zalitý horkou vodou chrání před kašlem i rýmou. Tuto vodu můžete ovšem popíjet kdykoli během dne jako lahodný osvěžující a zdravý nápoj. Zejména ženy ho ocení. Perfektně se s ním hubne, protože dokonale rozehřeje tělo a zrychluje tak metabolismus. Pokud se chcete zbavit pár nadbytečných kil, s pojídáním zázvoru to půjde lépe.

Nemoci lze odehnat přírodní cestou

Jistě existují v životě člověka chvíle, kdy sáhne po prášku na utišení hlavy. Jestliže máte doma zázvor, na tabletku zapomeňte a dejte si raději zázvor. Silice tohoto kořene uvolní v koupeli ucpaný nos a prohřejí celé tělo. Pošramocený žaludek, nevolnost z cestování, zažívací potíže, pálení žáhy, nadýmání, říhání, záněty kloubů, svalové stahy vyléčí a uklidní nastrouhaný anebo kandovaný zázvor. A rada na závěr. Konzumaci zázvoru by se měly vyhnout těhotné ženy a lidé s vysokým krevním tlakem.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno