bydlení snů

 

Jak si splnit přání a žít ve vysněném domě? Jedině tak, že si ho necháte postavit. Švýcarské zděné domy a kanadské dřevostavby na klíč jsou splněným snem mnoha lidí. Cena je stejná a mnohdy nižší, než koupe již postaveného starší domu. A pocit, že žijete ve svém vysněném domě? Ten je jak jinak než k nezaplacení.

Jedině certifikované kvalita

Když už se rozhodnete, že si pořídíte rodinný dům na klíč, vybírejte pouze certifikované stavitele. Při výběru stavby domu od společnosti, jejíž domy byly oceněny britskými, kanadskými nebo švýcarskými certifikáty za nízkou energetickou náročnou, kvalitní izolaci nebo prvotřídní plánování projektu, máte jistotu, že vše půjde přesně podle plánu a dostanete dokonalý dům snů. V případě dřevostavby dokonce získáte dům, který se může pyšnit velmi prestižním kanadským oceněním Solid Wood Construction.

Profesionální vedení a špičkové technologie

Stavba probíhá v režii velmi zkušeného stavbyvedoucího, který má za sebou více než 35 let praxe v oboru. Podílel se na výstavbě speciální počítačové učebny ČVUT, pětihvězdičkového hotelu a na svém kontě má celou řadu úspěšně postavených domů na klíč. V kombinaci s použitými špičkovými technologiemi a kvalitním materiálem se jedná o kombinaci, která prostě nemůže zklamat. Zděné domy na klíč jsou opatřeny kvalitnímu pravými pálenými cihlami Porotherm, které jsou nízkoenergetické. Střešní krytina je z pravých pálených tašek Tondach a je na ní záruka až 33 let.

Chcete dům za cenu nájmu?

Výmluva, že nemáte peníze na splnění svého snu o bydlení, rozhodně není na místě. Zkušený bankéř vám sestaví hypotéku na míru, kde výše splátky bude ve výši klasického průměrného nájmu. Rozdíl oproti normálnímu bydlení v podnájmu je ten, že za několik měsíců se dům stane vaším majetkem, se kterým můžete dále libovolně nakládat.

Přijďte za námi se svým snem a využijte slevy

Navštivte nás v Praze v obchodním centrum Ocelářská poblíž O2 Arény nebo v Hradci Králové na Ulrichově náměstí. V případě dotazů, jak probíhá realizace nebo jaké jsou podmínky, či čehokoliv jiného se můžete kdykoliv obrátit na naši zákaznickou linku 607 407 507. Momentálně vám navíc nabízíme slevu až ve výši neuvěřitelných 200 000 korun na luxusní koupelnu Richter and Frenzl, luxusní podlahu nebo vytápění podlahy do koupelny. Tak na co ještě čekáte. Splňte si svůj sen o vlastním bydlení ještě dnes.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno