infrasauna

Chcete si domů pořídit infrasaunu? Vybírejte z těch nejkvalitnějších saun v nabídce internetového obchodu hanscraft.com, který si pro své zákazníky připravil široký sortiment. Právě infrasauny FRANCE SAUNA se právem řadí mezi nejkvalitnější. Značka má na trhu mnohaletou tradici a pro výrobu saun používá jen ty nejlepší materiály.

Kam se hodí infrasauny FRANCE SAUNA

Tyto infrasauny se primárně zaměřují na domácnosti, ačkoliv pokud vlastníte malé wellness centrum, můžete jejich instalaci rovněž zvážit. Jsou totiž vyrobené z toho nejkvalitnějšího dřeva a nabízejí nespočet funkcí spolu s nejvyšším komfortem. Na výběr máte z malých kompaktních modelů, vhodných pro jednu až dvě osoby. Po takové sauně nejčastěji sáhnou ti zákazníci, kteří mají malou koupelnu a hledají pro ni úsporné řešení.

Opakem jsou sauny až pro pět osob, nabízející nespočet funkcí a uspokojující požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Pohodlně si zde tedy vyberete pěknou saunu s cenou již od 20 000 Kč. Připravte se však, že za prostornou a špičkově vybavenou saunu zaplatíte i více než dvojnásobek. Sauna je také přibližně dvojnásobně velká a k posezení nabízí hned tři lavice. I když se vám v porovnání s tradiční finskou saunou může zdát malá, není tomu tak, protože v této sauně se doporučuje pouze sedět a lavice tedy nejsou přímo určené k ležení.

Vybavte svou saunu kvalitním příslušenstvím

Ačkoliv infrasauny FRANCE SAUNA jsou v základu poměrně dobře vybavené, tak v obchodě hanscraft.com naleznete i další zajímavé příslušenství, které si můžete dokoupit. Patří sem třeba různé věšáky, masážní válečky nebo misky na vonné esence, které určitě využijete, protože se vyplatí kombinovat účinky sauny s aromaterapií. Dále zde prodávají například držáky na tiskoviny, praktické rohožky i saunové župany či pantofle. Čeká zde na vás tak široký výběr saun i nejrůznějších doplňků.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno