krb, krby

krb, krby

 

Majitelé domu touží po jeho absolutní dokonalosti. Počínaje stavebním plánem, fasádou, plotem i vybavením. Náročná výstavba domu není konec snění. Výběr zařízení a doplňků tvoří pravý domov. Přemýšleli jste nad krbem? Jistě. Je to sen mnoha rodin. Kde byste ho umístili? Do obývacího pokoje? Skvělý nápad. Tam potěší všechny členy rodiny, postará se o teplo a klid domova.

Sálající plameny navodí pocit harmonie

Pokud má krb chytrý vývod, je to skvělý styl vytápění. Plní tak funkci praktičnosti i designu. Nejslibnější cestu bezproblémového užívání a komfortu přinášejí již hotové krby. Ne všichni si mohou krb dovolit. Ať už kvůli dispozici či náročným stavebním pracím. Pořídit si krb znamená okamžité teplo, ale také práci navíc. Kdo bude v krbu přitápět? Některé ženy nesnesou pach kouře a nepořádek kolem krbu. Vždy má vše své pro a proti.

Výhody krbu v jasných faktech

Proč si krb pořídit? Jistěže kvůli designu, interiér doladí originálním způsobem. Vytápění dřevem je ekologické, účinné a náklady nepředstavují finanční náročnost. Krb zajistí okamžité teplo, stačí jen pod dřevem zapálit a je to. Ekologie v první řadě. Suché dřevo nevyzařuje zbytečné množství kouřových zplodin. Krb nepotřebuje topná tělesa anebo jinou topnou soustavu.

Najdou se i nevýhody topení v krbu

Toužíte po krbu, ale nechce se vám investovat do nákladných prací? Přemýšleli jste nad bezpečností? Máte malé děti? Ruční obsluha krbu je naprosto nevyhnutelná. Kdo bude denně topit, nosit a zajišťovat dřevo? Údržba krbu je nutností a navíc špinavá práce. Krb účinně a rychle vysajete krbovým vysavačem. Myslete i na stavební povolení, vždy záleží na velikosti krbu.

Čím v krbu topit?

Krb oceníte celoročně. Efektivně vytopí dům v třeskutých zimách. Zároveň ovlaží vzduch v chladnějších jarních a podzimních dnech. Ušetří vám tak peníze za plyn anebo elektřinu.

Myslete vždy na užití dokonale suchého dřeva, jinak bude prskat, syčet a střílet. Pro topení v krbu existuje speciální dřevo.

Zapomeňte na uhlí, odpadky z kuchyně a koks. Mohli byste se i otrávit.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno