malby domu

malby domu

Každá barva stěn se jednou okouká, vybledne nebo se v horším případě umaže. Pokud sami nemáte čas na to, abyste si doma vymalovali, vyplatí se vám obrátit se na zkušeného malíře, který všechny místnosti vymaluje podle vašich představ. Ušetříte si tak spoustu času a práce a navíc budete mít jistotu, že výsledek se vydaří opravdu perfektně.

Kde sehnat kvalitního malíře?

Profesionální malířské, natěračské nebo tapetářské práce zajišťuje malířství Malíšek, které má v tomto oboru již mnohaleté zkušenosti. Nabídne vám tak spolehlivost, co se výsledku práce i termínů týká, a také vysokou kvalitu svých služeb, navíc i za přijatelnou cenu. Zabývá se malováním malých pokojů i velkých objektů. Můžete mu tedy svěřit jednu místnost i celý dům. Malířské práce zajišťuje nejen pro domácnosti, ale i v dalších prostorách, které se využívají třeba jako firemní kanceláře.

V malířství Malíšek mají patnáctiletou praxi, kterou získali prací na menších i větších zakázkách. Mezi hlavní služby malířství patří vnitřní a venkovní malování, úpravy stěn, nátěry oken a dveří i další natěračské práce, které potřebujete a nechcete se jimi sami zabývat. Mezi jejich zajímavé reference se řadí například rekonstrukce hotelu Sharingham v Brně a hotelu Tanzberg v Mikulově. V obou případech se firma podílela na malířských pracích.

Malířské, natěračské i tapetářské služby

Firma působí především v Jihomoravském kraji. Pokud bydlíte v této lokalitě a potřebujete vymalovat, neváhejte se na ni obrátit, když hledáte profesionálního malíře, natěrače nebo tapetáře. Malířské práce provádějí po celý rok a využívají pro ně především kvalitní nátěry značky Primalex. Nabídka jejich služeb zahrnuje rovněž přípravné práce, jako škrabání maleb, trhání tapet či penetrační nátěry. Po malbě zase následuje hrubý úklid.

Sami můžete přijít s nápady na vymalování své domácnosti, nebo si můžete nechat něco navrhnout. V malířství Malíšek vědí, co je aktuálně trendy a dokáží posoudit, jaké odstíny se hodí k vašemu bydlení. Kontaktovat je můžete na telefonním čísle nebo po mailu.

KONTAKT:

Libor Malíšek

Mlýnská 403

Pohořelice

691 23

GSM: +420 721 455 725

e-mail: libor.malisek@seznam.cz

web: www.mlmalirstvi.cz

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]

Zdroj foto: mlmalirstvi.cz


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno