nábytek na míru
Zdroj: hezkakuchyn.cz
nábytek na míru
Zdroj: hezkakuchyn.cz

Rozhodli jste se zařídit vestavěné skříně a chcete navštívit interiérové studio, které dodává nábytek na míru? Tak to určitě děláte dobře! Každý ví, že nábytek na míru má celou řadu výhod, které nám mohou zpříjemnit život. Ale dávejte si pozor! Každý chce mít vestavěné skříně kvalitní a by mu sloužily po dlouhou dobu. Při výběru se zaměřte na kvalitní výrobky. Jenom v Brně naleznete desítky výrobců nábytku na míru, kteří říkají, že právě jejich výrobky jsou nejlepší. Jak najít výrobce, který splní všechna vaše očekávání?

Reference

Když je zákazník nespokojený, dává to náležitě najevo. Projděte si reference na vámi vybranou firmu, a to nejen na jejich webu, ale také prostřednictvím nejrůznějších diskuzních fór. Reference bývají nejčastěji hlavním kritériem pro výběr, proto jejich důležitost nikdy nepodceňujte a věnujte jim náležitý čas i pozornost. Negativní názory bývají často bohužel oprávněné, proto se do zakázky u takové firmy raději nepouštějte.

Termíny

Spolehlivý a poctivý výrobce si váží svých potenciálních zákazníků, zkuste tedy sepsat poptávku obsahující otázky, které vás nejvíce zajímají, a rozešlete ji do firem, které vás na první pohled zaujaly. Dále sledujte, zda vám oslovené firmy odepsaly, a jak se k vašim dotazům postavily. I podle jednání výrobce po e-mailu můžete dobře rozpoznat jeho postoje.

Další služby

Obrázek o důvěryhodnosti firmy si můžete udělat také podle jejich dalších služeb, které se zadanou zakázkou souvisejí. Zjistěte si například, zda vám výrobce zajistí i dopravu a montáž, či zda vám vytvoří grafický návrh.

Prodejna

Pokud se vám nabízí možnost navštívit přímo prodejnu či studio, určitě ji využijte. Myslím si, že po takto důkladném prověření výrobců naleznete ty pravé vestavěné skříně i v Brně.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno